Przestronne i ciche mieszkanie w kamienicy / winda

Mieszkanie na sprzedaż
2 360 000 PLN , Pow. 108 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
108 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Aleja Niepodległości
Rok budowy:
1938
Piętro:
4 na 5
Numer oferty:
FS388820
Cena za m2:
21 852 PLN
Przepełniony historią apartament z przestronnymi sypialniami położony na wysokim piętrze w prestiżowej części Starego Mokotowa nieopodal stacji metra. WINDA.

NIERUCHOMOŚĆ:
Jeśli szukasz mieszkania, które za każdym razem po wejściu do niego będzie napawać Cię dumą to biuro nieruchomości FindSQUARE ma do zaoferowania mieszkanie położone na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy znajdującej się przy al. Niepodległości. Remont generalny jaki mieszkanie przeszło kilka lat temu oraz obecny stan daje nam gwarancję solidnej podstawy do natychmiastowego wprowadzenia, a w późniejszym czasie bazę do ewentualnej zmiany wystroju.

Piękna kamienica, nowoczesna winda i wysokie wnętrza są dodatkowym atutem.

Atuty mieszkania:
- obszerne sypialnie i wysokie wnętrze (305 cm wysokości)
- usytuowanie w prestiżowej dzielnicy, blisko Centrum Warszawy;
- doskonały układ dający duże poczucie prywatności;
- jasne i dobrze doświetlone wnętrza;
- mnogość możliwości aranżacyjnych;
- zadbana, nasączona historią przedwojenna kamienica;
- szybka i bezproblemowa procedura kredytowa - KW bez obciążeń.

Mieszkanie
W skład mieszkania wchodzi:
- sypialnia 1 (strona wschodnia) - 20,38 m2;
- sypialnia 2 (strona wschodnia) - 20,23 m2;
- sypialnia 3 z dostępem do balkonu (strona zachodnia) - 15,10 m2;
- salon z aneksem kuchennym - 19,24 m2;
- łazienka z wanną - 4,21 m2;
- łazienka z kabiną prysznicową - 2,74 m2;
- garderoba - 1,85 m2;
- hall - 12,76 m2;
- korytarz z pojemnym pawlaczem - 9,12 m2;
- loggia - 4,24 m2 - jego powierzchnia nie wlicza się w powierzchnię mieszkania;

Po dodaniu powierzchni mierzonej przez architekta wychodzi suma wyższa niż zapisana w KW, ale tę wartość dodajemy w prezencie. Sprzedawana jest powierzchnia z KW czyli 108 m2.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 3 m2 i jest zawarta w cenie nieruchomości.

Zakres remontu obejmował:
- maszynowe położenie tynków gipsowych;
- położenie posadzki (styropian + wylewka z włókniną rozporową);
- wymiana instalacji hydraulicznej;
- wymiana instalacji elektrycznej (nowa rozdzielnia z dwoma obwodami).

Stan mieszkania określam jako zadbane, posiadające normalne ślady użytkowania. Wymaga odmalowania ścian, ale w ramach negocjacji możemy podjąć się odświeżenia. Wnętrza wysokie, przestronne a układ dobrze przemyślany. Tworzony został głównie z myślą o uzyskaniu trzech przestronnych sypialni, które w połączeniu z dwiema łazienkami dają poczucie niezależności. Dzięki dużym oknom i orientacji wschód - zachód mieszkanie jest niezwykle jasne, ale i łatwe do przewietrzenia. Administracja dopuszcza montaż klimatyzacji. Kamienica nie jest objęta nadzorem konserwatora zabytków. Garderoba, pawlacz i liczne szafy oraz schludna piwnica dają duże możliwości do przechowywania.

Kamienica w której znajduje się nasze mieszkanie zbudowana została w 1938 roku i w bardzo dobrej kondycji przetrwała wojnę. Zaprojektowana przez cenionego projektanta i wybudowana przez przedsiębiorstwo budowlane B. i E. Suchowolskich do dziś wygląda świetnie. Pasmowe układy okien wyraźnie inspirowane jednym z pięciu punktów architektury funkcjonalnej Le Corbusiera. Echem innej z zasad "papieża architektury funkcjonalizmu" są w naszej kamienicy wcięte podcienia wiodące do holu wejściowego kamienic, obecnie zabezpieczone domofonem i systemem kamer oraz doposażone w nowoczesną windę.

Okolica i komunikacja
Kamienica zlokalizowana 300 metrów od stacji metra Racławicka (4 minuty spacerem) i 500 metrów od stacji metra Pole Mokotowskie (6 min spacerem) w samym centrum Starego Mokotowa. Możemy dzięki temu poczuć klimat jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, spoglądając na nią z góry z okien swojego 108 metrowego apartamentu. Wszędzie mamy blisko; do sklepu, szkoły, przedszkola, restauracji, na uczelnię czy do teatru - wszystko to mamy w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Jeśli udamy się na krótki spacer dotrzemy również do pobliskiego Parku Morskie Oko (a z niego płynnie przejdziemy do Łazienek Królewskich), do Parku Pole Mokotowskie, a także do Parku gen. Gustawa Orlicz-Dreszera czy na Skwer Małkowskich. Dodatkowo swój samochód możemy zostawić na licznych parkingach ogólnodostępnych na około budynku lub istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego na dziedzińcu akademika SGGW,

Zapraszam do zapoznania się z przygotowanymi materiałami filmowymi oraz spacerem wirtualnym po nieruchomości, a następnie miło mi będzie Państwa gościć na prezentacji.

CO OFERUJEMY:
- BEZPIECZEŃSTWO FORMALNE I PRAWNE, NALEŻYMY DO WSPON I PFRN
- INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ KAŻDEGO KLIENTA,
- POMOC ZAUFANYCH EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, KTÓRZY PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁY PROCES KREDYTOWY DAJĄC GWARANCJĘ NAJLEPSZEJ OFERTY,
- LICZNE USŁUGI OBNIŻAJĄCE KOSZT ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI.
Nieprawidłowy adres E-mail